FOLIE GRZEWCZE

Folie grzewcze Red Snake to – dzięki swej sprawności sięgającej niemalże 100% – znakomity system grzewczy, który sprawdza się nie tylko jako dogrzewanie punktowe, ale przede wszystkim jako podstawowe i jedyne źródło ogrzewania w Państwa lokalach – zarówno jako ogrzewanie podłogowe, jak i zamontowane w dowolnym innym miejscu.

Dzięki niezwykle szybkiemu i wygodnemu montażowi oszczędzamy nie tylko Państwa pieniądze, ale i czas. Ze względu na możliwość montażu naszych folii praktycznie na dowolnej powierzchni system sprawdza się nie tylko na etapie budowy, ale także w istniejących już budynkach.

Wnętrze naszych folii stanowi tkanina zbudowana z mieszanki włókien węglowych z pastą karbonową, a wszystko to opakowano w cieniutki (0,4mm) i wytrzymały plastik.

FOLIE GRZEWCZE

Folie grzewcze Red Snake to – dzięki swej sprawności sięgającej niemalże 100% – znakomity system grzewczy, który sprawdza się nie tylko jako dogrzewanie punktowe, ale przede wszystkim jako podstawowe i jedyne źródło ogrzewania w Państwa lokalach  zarówno jako ogrzewanie podłogowe, jak i zamontowane w dowolnym innym miejscu.

Dzięki niezwykle szybkiemu i wygodnemu montażowi oszczędzamy nie tylko Państwa pieniądze, ale i czas. Ze względu na możliwość montażu naszych folii praktycznie na dowolnej powierzchni system sprawdza się nie tylko na etapie budowy, ale także w istniejących już budynkach.

Wnętrze naszych folii stanowi tkanina zbudowana z mieszanki włókien węglowych z pastą karbonową, a wszystko to opakowano w cieniutki (0,4mm) i wytrzymały plastik.

PRĄDEM NIE ZNACZY DROGO

Wraz z rozwojem technologii grzewczej coraz więcej naszych Klientów – oczywiście słusznie – zaczyna zdawać sobie sprawę z nieefektywności dotychczasowych rozwiązań. Kaloryfery, instalacje hydrauliczne czy piece powoli stają się reliktem przeszłości. Ich niska wydajność sprawia, że stajemy przed koniecznością znalezienia rozwiązań skuteczniejszych i o większym potencjale, a takim jest zastosowanie filii grzewczych.

System ogrzewania konwekcyjnego, w którym energię wykorzystuje się do podgrzania powietrza, musi wykonać zdecydowanie więcej pracy, zużyć więcej energii, by ogrzać jakieś pomieszczenie. Dlatego, mimo teoretycznie niższych kosztów, np. gazu, w ogólnym rozrachunku opłaty za wykorzystanie naszych folii nie będą wyższe.

W odróżnieniu od innych systemów grzewczych folie, emitując podczerwień, najpierw ogrzewają wszystkie obiekty w pomieszczeniu, a te następnie ogrzewają samo powietrze. Przekłada się to nie tylko na wspomniane wcześniej opłaty, ale także na tak ważny dla nas komfort termiczny.

Chociaż Red Snake to produkt nowatorski, zapewniający wysoką wydajność, w rzeczywistości jest niezwykle prostym urządzeniem. Do wytrzymałej i cienkiej folii, w której zatopiony jest element grzewczy (włókna węglowe), doprowadzane jest zasilanie. I to wszystko. Ta prostota przekłada się na niezawodność i zapewnia długi czas użytkowania. Na dowód prawdziwości tych słów na działanie naszego systemu udzielamy aż 25 lat gwarancji. Nie musimy więc martwić się o koszty wynikające z jego eksploatowania, jak ma to miejsce w przypadku zastosowania innych systemów, w których użyto np. przeróżnych mechanizmów, zaworów, pomp itp., które z biegiem lat należy serwisować, naprawiać, co pochłania jedynie Państwa środki.

Dzięki zastosowaniu folii, ten problem już Państwa nie dotyczy. Stosując podczerwień, ogrzewamy wszelkie obiekty, które znajdują się w pomieszczeniu, a dopiero one oddają ciepło powietrzu. Dzięki temu nie występuje tu efekt uciekającego do góry ciepłego powietrza, co oczywiście przekłada się na wysoki komfort. Nie doświadczymy tu odczucia, kiedy w pomieszczeniu jest niemal gorąco, a wszystko, czegokolwiek dotkniemy, będzie wydawać się zimne. Ponadto odczuwalny wzrost temperatury, w przeciwieństwie do chociażby klasycznych kaloryferów, osiągniemy w zaledwie kilka minut.

Nasz system można stosować praktycznie wszędzie, niezależnie od tego, jakie pomieszczenie zechcą Państwo ogrzać oraz czy będzie to ogrzewanie podłogowe, sufitowe czy ścienne. Folie Red Snake sprawdzą się w każdym z tych przypadków i niezależnie od tego, czy stanie się to na etapie budowy domu, generalnego remontu, czy po prostu w ramach niewielkich modyfikacji pomieszczenia.

CO Z RACHUNKAMI?

Jeśli spojrzycie Państwo na cenę prądu, gazu czy gorącej wody do centralnego ogrzewania, od razu zauważycie, że prąd jest najdroższy. Dlaczego więc nasz system, oparty przecież na energii elektrycznej, miałby być tańszy? To bardzo proste – chodzi tu o jego wydajność. Energia w niemal 100% poświęcona jest na  ogrzewanie, a co za tym idzie – potrzebujemy jej mniej o nawet 60%.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE 

WYBRANE PRZYKŁADY INSTALACJI NASZEJ FIRMY